Dromen Doen Heusden dag 2017

Alles zat mee op 2 april 2017 tijdens de aftrap van Dromen Doen Heusden dag op het plein in Drunen. Stralend zonnetje, mooi ingericht plein. Veel van onze vrijwilligers hadden gehoor gegeven aan de oproep om naar de uitreiking van de awards te komen. Stralende gezichten, hartelijke begroetingen, koffie en worstenbrood. Kortom prima sfeer en een gezellig treffen van elkaar. Maar…..gingen we het redden? Was de trofee voor ons, de vrijwilligers van de Vincentiuswinkel en de Vincentius boekenbeurs? Helaas pakten we naast de prijs. Proficiat voor de winnaars van de buurtpreventie.

Neemt niet weg dat het toch een geslaagd moment was voor onze vereniging: die hele club van ons die het podium bevolkte, de lovende woorden van burgemeester Jan Hamming voor onze winkel en de aansporing aan het publiek om daar toch zeker een kijkje te gaan nemen!!

 

You must be logged in to post a comment.