Kerstinkopen

Nog niet het perfecte cadeau voor onder de boom gevonden, of de gewenste versiering voor in de boom? Kom dan snel nog je keuze maken uit de vele kerstartikelen en (kerst)cadeaus, die we in de winkel hebben.

Maak je keuze uit het grote assortiment aan kleding, boeken, snuisterijen, speelgoed, glaswerk, spelletjes, kleine huishoudelijke apparaten (fondue-set, gourmet-set) etc. etc….

Voor de prijs hoef je het niet te laten. Voor enkele euro’s heb je de mooiste spulletjes en draag je bij aan het goede werk van onze vereniging. Want met de opbrengst van de verkopen kunnen wij onze medemens in acute nood helpen.

Wees wekelijks welkom op woensdag, vrijdag en zaterdag van 10.00u-16.00u.
Onze vrijwilligers staan klaar om u te helpen bij uw keuze.

 

You must be logged in to post a comment.